Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Centrum Nurkowe Buddy

12 września 2014 14:58
Telefon: 224 096 798,00
e-mail: poczta@buddy.pl
Adres:
ul. Komisji Edukacji Narodowej 11, Warszawa Mazowieckie, Polska 02-797
Opis:

Centrum Nurkowe BUDDY to pięciogwiazdkowe, certyfikowane [numer 32442] Centrum Nurkowe PADI – największej na świecie organizacji zrzeszającej nurków.
Z nami nauczysz się nurkować od podstaw, jak również udoskonalisz posiadane już umiejętności nurkowe. Nasze Centrum mieszczące się w Warszawie to baza, z której możemy zabrać Cię w atrakcyjne nurkowo miejsca w Polsce i na świecie. Swoją działalność opieramy na pasji nurkowania oraz wieloletnim doświadczeniu w szkoleniu nurków na rożnych poziomach zaawansowania.

Centrum Nurkowe BUDDY działa na polskim rynku od ponad dziesięciu lat. Wyszkoliliśmy setki nurków na poziomie amatorskim, profesjonalnym oraz technicznym. Od roku 2011 prowadzimy również Centrum Kształcenia Instruktorów Nurkowania – Buddy4PRO – oddział, którym opiekuje się Course Director Piotr Kędzia-Stępkowski.

Pomimo setek szkoleń rocznie, stosujemy indywidualne podejście do kursantów. Staramy się prowadzić niewielkie grupy a osiągamy to dzięki licznej, kompetentnej kadrze i własnej infrastrukturze.

Mamy własne sale wykładowe i własny basen z ciepłą wodą, przez co nie limitujemy czasu spędzanego w wodzie na nauce umiejętności nurkowych. Nauka niezbędnych do bezpiecznego nurkowania umiejętności  trwa do momentu, w którym przyszły nurek czuje się pewnie pod wodą. Szkolenie w naszym Centrum Nurkowym może objąć podstawowe umiejętności nurkowe, doskonałą pływalność, pierwszą pomoc, która czyni nurkowanie jeszcze bezpieczniejszym oraz wiele innych umiejętności powiązanych z określonymi specjalizacjami nurkowymi.

Co robi Centrum Nurkowe BUDDY?

szkolenia rekreacyjne nurków (kursy OWD, AOWD, Rescue,
specjalizacje PADI)

szkolenia techniczne nurków (nurkowania głębokie)

kursy instruktorskie (100% zdawalności)

organizujemy wyprawy nurkowe w formie safarii na luksusowej łodzi klasy Gold lub w formie wyjazdu z nurkowaniami z baz na lądzie (Egipt, Malezja, Belgia, Niemcy, Włochy, Bałtyk, Malta i wiele innych lokalizacji)

organizujemy weekendowe wyjazdy nurkowe na polskie nurkowiska

prowadzimy sklep oraz wypożyczalnię sprzętu nurkowego

 

 

Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
ul. Komisji Edukacji Narodowej 11, Warszawa Mazowieckie, Polska 02-797

Send message to listing owner

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń