DAN na wyciągnięcie ręki już w piątek 24 listopada w Gdyni

Dodane przez Redakcja D24 Listopad 18, 2017 10:02

DAN na wyciągnięcie ręki już w piątek 24 listopada w Gdyni

Już niebawem, 24 listopada, w przeddzień słynnej Konferencji Nurkowej Baltictech odbędzie się spotkanie z największą na świecie organizacją ubezpieczającą nurków, czyli z DAN’em. Divers Alert Network powstał w latach 80-tych ubiegłego wieku, dzięki staraniom i wielkiemu zaangażowaniu lekarzy włoskich i amerykańskich. Dziś DAN składa się z kilkunastu oddziałów regionalnych, ulokowanych na całym świecie.

Najważniejszym jej zadaniem, co organizacja robi bardzo skutecznie, jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach pod wodą. Jednak to nie wszystko. DAN wspiera również badania z zakresu medycyny nurkowej. Organizacja skrupulatnie zbiera i analizuje dane medyczne nurków, profile nurkowania, dane z wypadków. Dzięki temu, poprzez szkolenia i kursy, poprzez uświadamianie, skutecznie zapobiega prawdopodobieństwu wystąpienia wypadków nurkowych.

xBanner5.jpg.pagespeed.ic.BcMCvEjRq2

24 listopada 2017 roku w Gdyni odbędzie się 13 Międzynarodowy DAN Divers Day. Każdy może zarejestrować się bezpłatnie i przybyć, by spędzić czas z ekspertami od bezpieczeństwa nurkowania i badań naukowych związanych z nurkowaniem. Warto spędzić trochę czasu z pasjonatami związanymi z naszym ulubionym nurkowaniem.

Gdy w sobotę rozpocznie się wyczekiwany Baltictech, ekipa DAN wciąż będzie do naszej dyspozycji, będzie na miejscu, aby przekazać Ci informacje na temat korzyści z członkostwa w DAN, zakresu ubezpieczeń, i możliwości szkolenia.

Warto nadmienić, że członkiem DAN może zostać każda osoba, nawet nienurkująca. Do tego będąc członkiem DAN mamy możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na członków naszej rodziny. I wcale nie muszą nurkować.

Pamiętajmy, że prawidłowe i profesjonalne niesienie fachowej pomocy oraz leczenie nurka po wypadku pod wodą wymaga natychmiastowej reakcji. Tu liczą się minuty. Właśnie DAN najlepiej w skali świata spełnia te wygórowane wymagania.

 

👍BEZPŁATNA REJESTRACJA

 

Uwaga !!!

Nurkowie, którzy rozpoczną swoje członkostwo w DAN lub przedłużą je na miejscu, otrzymają specjalny prezent.

Zapraszamy serdecznie my będziemy na pewno. 

Zespół Divers24

Dodane przez Redakcja D24 Listopad 18, 2017 10:02

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama