Santi dystrybutorem Halcyona w Polsce

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 14, 2015 13:52

Santi dystrybutorem Halcyona w Polsce

Dla osób uważnie śledzących wydarzenia na rynku sprzętu nurkowego, ten krok był tylko kwestią czasu. Po pierwszych przeciekach z targów Boot w 2014r, informujących o rzekomym wykupieniu części udziałów Halcyona przez Santi, kwestią czasu pozostawała zmiana polskiego dystrybutora zajmującego się sprzedażą i promocją amerykańskiej marki. Dziś mamy już oficjalne i potwierdzone info prosto z jaskini lwa.

„Drodzy Dilerzy

Miło nam poinformować, że z dniem 20.04.2015 firma SANTI Sp. z o.o. zostanie bezpośrednim dystrybutorem marki Halcyon na polski rynek detaliczny.

Idąc drogą Global Alliance, proponujemy wszystkim naszym aktualnym oraz nowym dilerom nawiązanie współpracy z marką Halcyon oraz pełną ofertę jej produktów. Szczegóły nawiązania współpracy dilerskiej oraz warunki rabatowe dostępne są w dołączonych do newslettera załącznikach.

Wszystkie zamówienia realizowane będą z magazynu w Gdyni.

Oferta produktów Halcyon dostępna będzie już wkrótce bezpośrednio poprzez panel do składania zamówień dilerskich. Do tego czasu, zamówienia przyjmowane będą na formularzu do składania zamówień drogą mailową.

Zapraszamy do współpracy!”

Jak ta zmiana wpłynie na dostępność i asortyment ekwipunku z niebieskim „H”? Tego dowiemy się w najbliższych miesiącach, ale powodów do zmartwień mieć nie powinniśmy…

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 14, 2015 13:52

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama