Technika Podwodna wciąż dystrybutorem Halcyona

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 15, 2015 14:33

Technika Podwodna wciąż dystrybutorem Halcyona

Wczoraj przekazaliśmy informacje o zmianie dystrybutora marki Halcyon na polski rynek. Jak się okazuje informacja była niestety nieprecyzyjna. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż wiemy, że dla wielu z was – handlujących na co dzień sprzętem nurkowym, jest to istotna kwestia.

Z przesłanych nam informacji wynika, że w obecnej chwili dystrybucją amerykańskiej marki zajmuje się zarówno dotychczasowy dystrybutor – Technika Podwodna, która zaopatruje firmy realizujące zamówienia dla służb mundurowych oraz firma Santi, będąca dystrybutorem na rynek cywilny/rekreacyjny.

„Szanowni aktualni i przyszli użytkownicy produktów Firmy Halcyon

Firma Technika Podwodna Sp. Z.o.o. informuje że w dalszym ciągu pozostaje wyłącznym dystrybutorem produktów Halcyon w obszarze służb mundurowych (Policja, Wojska, Straż Pożarna , Marynarka Wojenna , Straż Graniczna itp.) a także innych użytkowników z sektora tzw „Public Services” takich jak Służby Ratownicze WOPR itp.

Wszystkie tego typu kontrakty będą obsługiwane przez dealerów Techniki Podwodnej w ramach dotychczasowej współpracy. Wszyscy nasi dotychczasowi dealerzy mają dostęp do pełnej gamy produktów dla w/w służb. Dotychczasowe warunki współpracy w tym sektorze pozostają bez zmian. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy na tym wymagającym rynku profesjonalnym.

                                                                                                                                                                                                                                                             Zespół Techniki Podwodnej Sp. Z.o.o.”

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 15, 2015 14:33

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2020

Sortowanie
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia