Organizacja RAID uruchamia nowy kurs dla nurków

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Luty 11, 2019 20:12

Organizacja RAID uruchamia nowy kurs dla nurków

Jedna z najmłodszych organizacji szkolących i certyfikujących nurków – RAID, przedstawiła nowy kurs nurkowy „Performance Diver”. Organizacja zachęca wszystkich swoich kursantów do podjęcia wyzwania, zapowiadając jednocześnie, że szkolenie jest bardzo wymagające, ale nie brakuje w nim również elementów dobrej zabawy.

Kurs „Performance Diver” został stworzony tak, aby podnieść umiejętności techniczne kursanta m.in. pływalność. Szkolenie ma być silnym fundamentem na początku drogi, niezależnie od tego, czy zamierzamy być nurkiem rekreacyjnym, technicznym czy instruktorem.

RAID-768x480

Szkolenie ma za zadanie podniesienie umiejętności kursanta do wyższego poziomu. Podczas trwania kursu nurek będzie szlifował wiele przydatnych umiejętności, w tym zaawansowaną pływalność, poruszanie się i korzystanie z procedur awaryjnych. Opanowanie materiału szkoleniowego sprawi, że nurkowanie będzie bezpieczniejsze, łatwiejsze i przyjemniejsze, niezależnie od okoliczności.

Kurs można odbyć w konfiguracji rekreacyjnej, sidemount, twinie lub korzystając z rebreathera. Ćwiczenia mogą być prowadzone zarówno na basenie, jak i w wodach otwartych. W założeniu, ma podnosić umiejętności nurka, niezależnie od poziomu wyszkolenia. By przystąpić do szkolenia, kursant musi mieć ukończony kurs RAID Open Water 20 lub jego równoważnik.

Źródło: diveraid.com

Nurek Tech intext
Dodane przez Rafał Jędrzejowski Luty 11, 2019 20:12

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2019

Sortowanie
4Kwi - 7Całodniowa Deep and Extreme Indonesia
5Kwi - 7Całodniowa Marine Diving Fair 2019
11Kwi - 14Całodniowa Asia Dive Expo (ADEX)
12Kwi - 14Całodniowa Diving Resort Travel Expo
27Kwi - 28Całodniowa The Blue Wild
28KwiCałodniowa Central New York Dive Show