X Targi Nurkowe Podwodna Przygoda – informacje, niespodzianki i nagrody!

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 27, 2018 15:07

X Targi Nurkowe Podwodna Przygoda – informacje, niespodzianki i nagrody!

Odliczamy już dni do jubileuszowej X edycji Targów Nurkowych Podwodna Przygoda, które jak zwykle będą miały miejsce w halach EXPO XXI, w Warszawie. Do największej corocznej imprezy nurkowej w Polsce, pozostało dokładnie 69 dni, po upływie których wszyscy spotkamy się w stolicy!

Z uwagi na to, że mówimy o wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest dziesiąta edycja targów, organizator zapowiada wiele nowości i niespodzianek! Warto więc już zarezerwować sobie czas, by pojawić się w Warszawie i przekonać o wszystkim na własne oczy.

Największym dotychczasowym zaskoczeniem, jest informacja o połączeniu sił przez organizatorów Podwodnej Przygody i targów Wiatr i Woda! Zatem dwie duże imprezy, po raz pierwszy zostaną zorganizowane w tym samym terminie i wspólnymi siłami. Nie trzeba będzie więc wybierać pomiędzy eventami, ani przyjeżdżać do stolicy dwa razy. W tym roku teren targów zajmie łącznie wszystkie 4 hale EXPO XXI, a na kasy będzie dodatkowo dobudowany namiot!

Oczywiście podczas Podwodnej Przygody, nie może zabraknąć integralnej części targów, w postaci Nurgresu. Na część obfitującą w wykłady i prezentacje, wszyscy nurkowie obecni na targach, będą mieli zapewniony bezpłatny wstęp. Całość uzupełnią seminaria, prezentacje poszczególnych firm i organizacji, a także po raz pierwszy wydarzenia odbywające się na scenie, zbudowanej w hali nr 1.

Z naszych źródeł wiemy również, że organizator targów przygotowuje konkurs, którego szczegóły poznamy w styczniu 2019 r. Już teraz wiemy jednak, że nagród nie zabraknie dla nikogo! Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie specjalnego biletu dla certyfikowanych nurków – „Karnet Podwodna Przygoda”.

Ta specjalna wejściówka (w przeciwieństwie do wszystkich innych biletów, które są jednokrotnego wstępu), upoważnia do wejścia na targi przez wszystkie dni trwania imprezy. Co ciekawe, koszt karnetu jest na tym samym poziomie, co bilet jednokrotnego wstępu, a pozawala na uczestnictwo we wszystkich 4 dniach targów! Dodatkowo „Karnet Podwodna Przygoda”, upoważnia do uczestnictwa w Nurgresie, udziału w wyżej wspomnianym konkursie dla wszystkich nurków i owianej na tę chwilę tajemnicą akcji „Get Back”.

„Karnety Podwodna Przygoda” są do nabycia wyłącznie on-line, na stronie twojbilet24.pl Organizator ma też limitowaną pulę biletów jednokrotnego wstępu w specjalnej cenie, które można nabyć bezpośrednio, zamawiając na bilety@targi.nurkowe.org.

Więcej informacji na stronie Podwodna Przygoda.

W styczniu wrócimy z kolejną porcją informacji na temat X edycji Targów Nurkowych Podwodna Przygoda!

Oczywiście dla naszych czytelników mamy małą niespodziankę, w postaci pięciu zaproszeń jednokrotnego wstępu! Otrzymają je osoby, które jako pierwsze napiszą w tej sprawie na adres bilety@targi.nurkowe.org. Wiadomość może dotyczyć maksymalnie 1 zaproszenia!

Źródło: Organizator

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 27, 2018 15:07

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN