Akcja sprzątania Glinianek w Zielonce, w ramach Sprzątania Świata 2011

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 4, 2011 13:26

Akcja sprzątania Glinianek w Zielonce, w ramach Sprzątania Świata 2011

GLINIANKI_mini

Po raz kolejny w Zielonce, odbędzie się impreza promująca nurkowanie oraz dbanie o otaczające nas środowisko. W szczególności to, w które zanurzamy się, aby czerpać przyjemność z uprawiania naszego ukochanego sportu. Wszystkim, którzy mają ochotę wspomóc organizatorów w tym szczytnym celu, ekipa Divers24 serdecznie zaprasza do przyłączenia się, do wspólnego sprzątania nurkowiska Glinianki.

Z okazji Sprzątania Świata 2011 Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska, Centrum Nurkowe Raja oraz Polski Związek Wędkarski – Koło 23 w Zielonce zapraszają na rodzinny piknik połączony ze sprzątaniem zbiornika wodnego Glinianki – Zielonka.

Już 17 września 2011 roku wędkarze i nurkowie ramię w ramię wspólnie zadbają o czystość i bezpieczeństwo Glinianek. Wszystkich chętnych zapraszamy od godziny 10:00 na plażę przy Gliniankach w Zielonce.

Zapraszamy nurków wszystkich federacji i stopni. Razem zadbajmy o naszą planetę. Dobry klimat gwarantowany. Zapraszamy też wędkarzy oraz wszystkich, którym nie jest obojętne dobro naszej planety.

Płetwonurków zapraszamy z własnym sprzętem i nabitymi butlami. Brakujące elementy można wypożyczyć w Centrum Nurkowym Raja, które odpowiedzialne jest za wsparcie techniczne i logistyczne sprzątania Glinianek (kontakt: biuro@raja.edu.pl; Numery telefonów: +48 790 525 171, +48 500 140 139).

Po sprzątaniu nurkowie otrzymają kupony na darmowe nabicie butli w sklepie Decathlon Targówek. Przewidziane jest również wsparcie gastronomiczne lokalnej restauracji „U Pietrzaków” oraz upominki herbaciane dla uczestników akcji od firmy Teastore.pl.

Data: 17 września 2011, start o godzinie 10:00

Miejsce: Miasto Zielonka, Kąpielisko Glinianki

Organizatorzy:

Centrum Nurkowe Raja & Polski Związek Wędkarski Koło nr 23

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 4, 2011 13:26

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020