Dive Show Poland już ten weekend!

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Październik 16, 2018 18:08

Dive Show Poland już ten weekend!

Długo i hucznie zapowiadane nowe targi nurkowe Dive Show Poland, odbędą się już w najbliższy weekend, w dniach 19-21 październik, w halach Warsaw Ptak Expo. Przez ostatnie tygodnie raczej nie uszło niczyjej uwadze to, że targi zbliżają się coraz większymi krokami, gdyż osoby stojące za ich organizacją systematycznie informowały o kolejnych wystawcach, prelegentach i tym, czego możemy się spodziewać.

Zapowiada się więc bardzo ciekawy debiut i nowa pozycja w kalendarzu nurkowych imprez w Polsce. Od początku organizatorzy kładli nacisk na to, by targów nie traktować tylko jako imprezę dedykowaną środowisku nurkowemu, ale w znacznej mierzy tym, którzy częścią tego środowiska dopiero chcą zostać i kurs OWD wciąż mają przed sobą.

1200_IMG_0051_ok

Dive Show Poland ma więc w założeniu służyć integracji środowiska nurkowego, ale również zadbać o dopływ świeżej krwi, by mogło ono prężnie się rozwijać. Propagowanie bezpieczeństwa, edukacja nurkowa oraz najnowsze trendy na rynku sprzętu nurkowego, mają stanowić esencję targów odbywających się w podwarszawskim Nadarzynie.

Wśród wystawców pojawi się większość krajowych producentów, a także wielu przedstawicieli tych zagranicznych. Będzie to więc idealna okazja, żeby przejrzeć ich ofertę, a także wypytać o wszystkie nurtujące nas kwestie i spokojnie porozmawiać. Całość uzupełni panel wykładów i prelekcji.

Źródło: Organizator

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Październik 16, 2018 18:08

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020