Film z rekordowego nurkowania w Hranickiej Propasti

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 4, 2012 19:12

Film z rekordowego nurkowania w Hranickiej Propasti

Wiemy ile emocji wzbudza w was to, co robi Krzysiek Starnawski wraz z ekipą Dualrebreather Team, dlatego z przyjemnością przedstawiamy film, obrazujący to co wydarzyło się 1 października 2012r w Czechach.

Dla tych osób, które przejrzały galerię zdjęć Ireny Stangierskiej z rekordowego nurkowania i ciągle im mało, poniższy film będzie na pewno wspaniałym uzupełnieniem obrazu całej wyprawy. Razem ze Starnasiem możecie zanurzyć się w mroczną czeluść jaskini i zobaczyć z czym przyszło się mierzyć temu doświadczonemu nurkowi.

Aby uświadomić sobie skalę trudności oraz powagę sytuacji w poszczególnym momentach filmu, polecam skupić się na prawym przegubie Krzyśka, gdzie co jakiś czas danymi odnośnie głębokości, połyskuje żółtym światłem OLED’owy komputer (jeżeli mnie wzrok nie myli) Liquivision X1.

Oglądając ten niespełna 8min film, w momencie opuszczenia sondy niczym zahipnotyzowany wpatrywałem się w kołowrotek rozwijający kolejne metry linki. W takich momentach, najróżniejsze myśli przelatują w głowie… swoją drogą ciekawe o czym myślał Starnaś?

Hranicka Propast 373m depth of new pit from Starnawski on Vimeo.

Źródło: dualrebreather.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 4, 2012 19:12

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2019

Sortowanie
11Sty - 14Sty 1110:00Sty 14Paris Diving Show (Salon de la Plongée)
19Sty - 27Sty 1910:00Sty 27Targi Boot - 50 edycja