Video o sidemount od Jill Heinerth

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 14, 2012 18:58

Video o sidemount od Jill Heinerth

Ścisła czołówka wśród najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych światowych nurków, postanowiła stworzyć nowe, unikalne video o konfiguracji sidemount. W trakcie filmu Jill Heinerth oraz Jeff Loflin zapoznają widzów z podstawami i tajnikami nurkowania w uprzęży typu sidemount. Całość dostępna jest jako płyta DVD, strumień do obejrzenia na www lub do pobrania na dysk.

Materiał porusza między innymi takie zagadnienia jak wybór sprzętu i konfiguracji oraz techniki i umiejętności wykorzystywane przy nurkowaniu w sidemountcie. Całość ma charakter ciekawego przewodnika, dzięki któremu każdy, nawet początkujący nurek, zyska dużo obszerniejszy obraz na temat nurkowania w tej konfiguracji.

Od amatora do profesjonalisty w nurkowaniu rekreacyjnym, jaskiniowym czy wrakowym. Niezależnie od tego co pociąga Cię pod woda najbardziej, znajdziesz w tym filmie wskazówki i narzędzia, przydatne do poprawy własnych umiejętności. Zdjęcia były kręcone na całym świecie, a udział w nich brali czołowi nurkowie używający konfiguracji typu sidemount. Wśród nich Nick Hollis, Brian Kakuk, Jakub Rehacek oraz wielu innych.

„Chcieliśmy, żeby video było dostępne dla jak największej liczby nurków i dlatego każdy może wybrać sposób w jaki chce je obejrzeć” – powiedział producent Robert McClellan. „Nie wiem czy ktoś przed nami stworzył coś podobnego na polu szkoleniowym, ale Jill i Jeff postanowili, że będzie to bardzo multimedialne doświadczenie. Nurkowie mogą obejrzeć film na swoim laptopach, pecetach, ipodach, ipadach, smartfonach lub jeśli mają takie życzenie, z fizycznego nośnika DVD, który także jest dostępny. Chcieliśmy, żeby wszyscy mieli wybór najbardziej odpowiedniej dla nich formy przekazu.”

Źródło: sidemountvideo.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 14, 2012 18:58

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020