Ostatnie dni konkursu – wygraj komputer Shearwater Teric!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 9, 2019 15:30

Ostatnie dni konkursu – wygraj komputer Shearwater Teric!

Tylko do końca tygodnia przyjmujemy jeszcze zgłoszenia do naszego konkursu fotograficznego, w którym do wygrania mamy najnowszy model komputera nurkowego Shearwater Teric! Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, jak wiele osób postanowiło spróbować swoich sił, jednak mamy nadzieję, że po udanym lecie pełnym nurkowań, wielu z naszych czytelników może zaatakować na ostatniej prostej!

Zgłoszenia do konkursu Share your dive adventures – wygraj komputer Shearwater TERIC, który zorganizowaliśmy wspólnie z kanadyjskim producentem komputerów nurkowych – marką Shearwater, przyjmujemy tylko do niedzieli 15 września. Po upływie tego terminu zbierzemy wszystkie prace, które spełniają wymogi postawione w regulaminie konkursowym i przystąpimy do wyłaniania zwycięzcy.

Czasu pozostało niewiele, ale jest o co walczyć! Teric, to najnowszy model komputera nurkowego Shearwater, którego wartość wynosi 4650 PLN! Urządzenie zdążyło już na dobre zadomowić się na rynku sprzętu nurkowego i od momentu premiery zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Więcej o konkursie i wymogach stawianych przed uczestnikami, dowiecie się w naszym wpisie konkursowym.

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 9, 2019 15:30

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020