Sum gigant wyłowiony z Wisły!

Dodane przez Redakcja D24 Czerwiec 14, 2017 21:11

Sum gigant wyłowiony z Wisły!

Ratownicy stołecznego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, wyłowili z wód Wisły gigantycznego suma! Ryba mierzyła 227 cm długości i wedle podanych informacji, mogła liczyć sobie nawet… 90 lat!

Ratownicy zauważyli rybę podczas jednego z rutynowych patroli. Ryba była tak wielka, że w pierwszej chwili odnieśli wrażenie, że to ludzkie zwłoki unoszą się na wodzie! Całe zdarzenie miało miejsce na wysokości popularnego klubu „Pomost 511”, donosi portal wawalove.pl

Zwiedzeni kształtem przypominającym ludzkie ciało, ratownicy podjęli natychmiastową interwencję. Dopiero kiedy zbliżyli się na kilka metrów, zorientowali się, że to nie człowiek a monstrualnych rozmiarów ryba. Po dokładniejszych oględzinach, udało się ustalić, że jest to kolosalny sum. Jak przypuszczają ratownicy, gigant z Wisły padł najpewniej ze starości.

Wielka szkoda, że taki niecodzienny widok, skrywał się całe życie w miejscu, gdzie nie mogło dostrzec go oko żadnego nurka. W wielu akwenach stanowiłby zapewne nie lada atrakcję, niczym słodkowodny rekin wielorybi!

Źródło: wawalove.pl

Dodane przez Redakcja D24 Czerwiec 14, 2017 21:11

1 komentarz

  1. Tomasz Czerwiec 20, 07:08

    Pewnie Hitler go karmił w akwarium. Pod wodą jakbym zobaczyłtaką bestie pewnie bym w pianke narobił :)

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń