Wygraj komputer Shearwater TERIC!

Dodane przez Marcin Pawelczyk Lipiec 31, 2019 19:41

Wygraj komputer Shearwater TERIC!

Wspólnie z kanadyjską marką Shearwater, zapraszamy wszystkich naszych czytelników do konkursu, gdzie do wygrania jest niezwykle cenna nagroda! Egzemplarz najnowszego modelu komputera Shearwater TERIC! Urządzenie o wartości 4650 PLN może być Twoje!

Share your dive adventures – wygraj komputer Shearwater TERIC!

Do konkursu zapraszamy wszystkich entuzjastów nurkowania, którzy uwielbiają dokumentować swoje zanurzenia za pomocą zdjęć. Co musicie zrobić? To proste! Wybierzcie najbardziej niezwykłe waszym zdaniem zdjęcie, z jednego ze swoich nurkowań. Na zdjęciu nie musi być widoczne żadne urządzenie marki Shearwater, jednak jego obecność jest na pewno mile widziana. Jeżeli etap selekcji macie już za sobą, to udostępnijcie zdjęcie na swoim profilu w portalu Facebook, oznaczając profile:
@diveshearwater i @divers24

Ostatnim krokiem jest odpowiedz dwa pytania które znajdują się w formularzu:

1. W którym roku powstała firma Shearwater?
2. Jakie ciśnienie jest wywierane na nurka na głębokości 30 metrów?

Wśród osób, które prawidłowo wykonają wszystkie powyższe instrukcje, wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma nowiutki egzemplarz komputera nurkowego Shearwater TERIC!

Zgłaszanie prac poprzez formularz:

Przeglądaj .....

Maximum size 1MB , formaty: jpg, jpeg, png

W którym roku powstała firma Shearwater ?

Jakie ciśnienie jest wywierane na nurka na głębokości 30 metrów ?

Regulamin Konkurs "Share your dive adventures"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Underwater Media Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-811) ul. Szafarnia 11/F8 w dalszej części zwane „Administratorem”. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych lub chcesz zrealizować swoje uprawnienia z nim związane, skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem adresu e-mail: iodo@divers24.pl . Twoje dane osobowe mogą być wykorzystywane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, realizacji zgłoszonych reklamacji, realizacji prawa odstąpienia od umowy zawartej z Administratorem oraz dochodzenia roszczeń związanych z zawartą umową. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu.

Proszę czekać...

O konkursie oraz o wielu innych ciekawych rzeczach dowiesz się z najnowszego numery magazynu divers24 nr 10 2019

Dodane przez Marcin Pawelczyk Lipiec 31, 2019 19:41

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Wrzesień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN