Spróbują pobić rekord Guinnessa w podwodnym sprzątaniu!

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Maj 30, 2019 14:04

Spróbują pobić rekord Guinnessa w podwodnym sprzątaniu!

Już 15 czerwca 2019 roku, podjęta zostanie próba ustanowienia nowego rekordu Guinnessa w podwodnym sprzątaniu. Nurkowie z całego świata spotkają się w Deerfield Beach na Florydzie, gdzie wspólnie wezmą udział w evencie organizowanym pod auspicjami PADI i spróbują wynieść podwodne sprzątanie na zupełnie nowy poziom.

Organizatorzy spodziewają się, że do wody wejdzie ponad 700 nurków, dzięki czemu uda się pobić obecny rekord Guinnessa w największej liczbie osób sprzątających akwen wodny w ciągu 24 h. Dotychczasowy rekord liczy sobie 614 uczestników i został ustanowiony w Egipcie, w 2015 roku.

„Mamy nadzieję, że dzięki organizacji całego wydarzenia, uda nam się podkreślić, jak ważne jest usuwanie śmieci z mórz i oceanów oraz należyta ich ochrona przed zanieczyszczeniem”

Jeżeli macie możliwość i ochotę wziąć udział w tym niezwykłym evencie, musicie się spieszyć. Rejestracja potrwa tylko do 8 czerwca 2019 r.

Sign up for our Annual Pier CleanUp / Guinnes World Record – Largest Clean-Up Underwater @deerfieldbeachpier #guinnesworldrecord #dixiedivers #projectaware #padi #mares #aqualung #scubadiving #4ocean #deerfieldbeach #cityofdeerfieldbeach #waterislandsport #islandwatersports #dxdiver #florida #boca #scuba #paditv #padibrasil #mergulhadores #mergulhador #buceo

Opublikowany przez Dixie Divers Poniedziałek, 18 lutego 2019

Tradycyjnie, jak to bywa przy tego typu okazjach, wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkową koszulkę oraz małą torbę z upominkami od sponsorów. Wszyscy uczestnicy będą mogli również wystosować prośbę o wystawienie oficjalnego certyfikatu, potwierdzającego udział w próbie bicia rekordu Guinnessa.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Źródło: padi.com

[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Maj 30, 2019 14:04

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019