Podczas targów skradziono dwa skutery Suex!

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Styczeń 25, 2019 19:34

Podczas targów skradziono dwa skutery Suex!

We wtorek 22 stycznia, podczas odbywającej się w Düsseldorfie 50 edycji targów Boot, doszło do kradzieży dwóch skuterów nurkowych dobrze znanej marki Suex. Z dostępnych informacji wynika, że złodzieje nie byli przypadkowymi osobami, które skorzystały z okazji i przyszli dobrze przygotowani.

Na pierwszy erzut oka, oba skutery wyglądają identycznie. Różni je bateria. XJS ma akumulator litowo-jonowy (Li-ion), a XJT ma akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH lub Ni-MH).

„To nie była przypadkowa kradzież. Złodzieje byli wyposażeni w określone narzędzia, ponieważ oba skutery – DPD” XJS „i DPJ” XJT „- były mocno zabezpieczone stalowymi kablami o średnicy 12 mm” – powiedział Clemens Schutzenhofer, reprezentujący Suexa.

To nie pierwszy raz, kiedy urządzenia typu DPV zostały skradzione podczas targów Boot. W ubiegłym roku skradziono dwa skutery Carbon Scooters. Czy mamy więc do czynienia z seryjnym złodziejem?

Jeżeli w najbliższym czasie spotkacie się z możliwością zakupu w/w modeli, warto sprawdzić ich numery seryjne. Skradzione egzemplarze były oznaczone następująco:

XJS – AZ0111103654
XJT – AZ0111103659

Źródło: Suex

[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Styczeń 25, 2019 19:34

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Grudzień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń