Nazwisko Cousteau i Aqua Lung znów razem!

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Styczeń 26, 2019 17:50

Nazwisko Cousteau i Aqua Lung znów razem!

Za pośrednictwem swoich kanałów informacyjnych w mediach społecznościowych, Aqua Lung poinformował, że Philippe Cousteau i Ashlan Gorse Cousteau zostali nowymi ambasadorami tej dobrze znanej marki.

Po przez swoją działalność jako twórcy filmów oraz osoby propagujące swoją działalnością ochronę oceanów, Philippe i Ashlan kontynuują misję, jaką zapoczątkował dziadek Philippa – legendarny Jaques. Starają się inspirować i edukować ludzi, na temat krytycznej potrzeby ochrony i poprawy stanu mórz i oceanów.

„Poprzez swoje filmy, książki, oraz działalność non-profit w ramach EarthEcho International, stali się uznanymi światowymi utorytetami w dziedzinie ochrony środowiska. Z niecierpliwością czekamy na efekty współpracy z Philippe Ashlanem Gorse Cousteau” – czytamy w oświadczeniu firmy.

Warto odnotować, że automat „Aqua Lung” powstał w 1943 roku, a jego twórcami byli Jacques-Yves Cousteau i Émile Gagnan. Ten moment można uznać za kamień węgielny powstania marki posiadającej dziś globalny zasięg – Aqua Lung International.

Źródło: Aqua Lung

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Styczeń 26, 2019 17:50

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020