Za nami Targi Podwodna Przygoda 2018 – relacja

Dodane przez Wojciech Zgoła Luty 19, 2018 16:47

Za nami Targi Podwodna Przygoda 2018 – relacja

Tegoroczna, IX edycja Targów Nurkowych Podwodna Przygoda przeszła do historii. Zawsze miło jest spotkać się wśród znajomych, odnowić kontakty, uzupełnić brakujący sprzęt, wysłuchać ciekawych prezentacji, dowiedzieć się czegoś nowego, czy wreszcie zapoznać nowe osoby.

Targi zostały odchudzone, bo z 3 dni w zeszłym roku, w tym mieliśmy 2 i to w zupełności wystarczyło. Mam wrażenie, również po odbyciu szeregu rozmów z wystawcami, że tegoroczna edycja zgromadziła mniej firm i mniejszą ilość odwiedzających. Owszem, do kasy były kolejki, a w naszej części hali panował chwilami ścisk, ale raczej był to efekt „tłumu”, spowodowany bliskim sąsiedztwem wystawców po przeciwnej stronie przejścia.

Brakowało kilku czołowych marek na rynku, jednak obecne na targach cieszyły się bardzo dużym wzięciem.

Nurgres odbywał się na I i II piętrze w kilku salach jednocześnie, co jak to bywa w takich przypadkach, stawia nas przed dylematem wyboru. Z opowieści uczestników wynikało, że tegoroczne prezentacje stały na wysokim poziomie i cieszyły się dużym, a nawet, w niektórych przypadkach, bardzo dużym zainteresowaniem.


Stoisko Divers24 w tym roku znalazło się na końcu naszej części hali, w słabo oświetlonym narożniku, za to w świetnym towarzystwie Nurkowej Polski z jednej strony i Nurkuj.pl z drugiej.

Wreszcie światło dzienne ujrzał 4 numer Magazynu Divers24, który był do nabycia podczas targów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także numery 2 i 3, a wiele pytań o możliwość zakupu numeru 1, co nas za każdym razem miło zaskakuje, odbijało się głucho, bo nakład już dawno się wyczerpał. Zachęcamy do prenumeraty i przypominamy, że wersja PDF każdego numeru ciągle jest jeszcze dostępna za darmo na naszej stronie.

Za chwilę kolejne targi Wiatr i Woda, również w EXPO XXI. Prywatnie uważam, a myślę, że wiele osób jest tego samego zdania, że w Polsce powinna odbywać się jedna impreza targowa, jednocząca wszystkie firmy pod jednym dachem, w jednym czasie. Wyjdzie to tylko na dobre całej społeczności nurkowej i pozwoli ze zdwojoną siłą wyjść na zewnątrz, docierając do osób poszukujących swojej pasji, a kochających sporty wodne.

Nurek Tech intext
Dodane przez Wojciech Zgoła Luty 19, 2018 16:47

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych