Fotopolowanie na szczupaka z GEPN

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 19, 2012 18:31

Fotopolowanie na szczupaka z GEPN

Z bardzo ciekawą inicjatywą wyszła (po raz kolejny) Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska. Otóż ekipa GEPN postanowiła zorganizować polowanie na szczupaka! Żeby jednak królowi polskich jezior nie stała się żadna krzywda, jedynym dozwolonym orężem są aparaty fotograficzne wszelkiej maści.

Akcja zaplanowana jest na godzinę 9.00 w niedzielę 24 czerwca. Punkt zbiórki to miejsce nad Jeziorkiem Mamucim przy obwodnicy Garwolina. Głębokość akwenu dochodzi do 15 metrów, tak więc wszyscy od OWD w górę są mile widziani. Jezioro cechuje zmienna widoczność, w najlepszych momentach sięgająca kilku metrów oraz piękny litoral zamieszkany przez liczną populację szczupaka!

Miejsce spotkania na maps.google: http://goo.gl/maps/dDD4

Uwaga: Jadąc od Warszawy, należy zjechać z obwodnicy na drogę 76. Przed zjazdem będą drogowskazy na Wilgę. Po zjechaniu kierować się na Garwolin (nie na Wilgę!), przejechać nad obwodnicą, od razu za wiaduktem skręcić w prawo i podążać drogą serwisową wzdłuż obwodnicy. Po dojechaniu do następnego wiaduktu wjechać nań, ponownie przejechać nad obwodnicą, od razu za wiaduktem skręcić w lewo, asfalt doprowadzi do jeziorka.

Źródło: facebook.com/GEPN.POLSKA

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 19, 2012 18:31

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Październik , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN