Baltictech 2017 – konferencja coraz bliżej

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 11, 2017 17:42

Baltictech 2017 – konferencja coraz bliżej

Lato już za nami i za oknami powoli rozgaszcza się jesień. To niewątpliwie znak, że już pora szykować się na największą konferencję nurkową w Polsce – Baltictech 2017! W dniach 25-27 listopada, będziemy mogli ponownie spotkać się w Gdyni, by wziąć udział w serii ciekawych nurkowych prelekcji, prowadzonych przez autorytety z całego świata.

Na przestrzeni minionej dekady organizatorzy wypracowali sobie renomę jednego z największych i najciekawszych eventów nurkowych. Trafny dobór gości i tematów pozwalał zawsze cieszyć się sporą frekwencją. Dodatkowo przeniesienie imprezy do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, pozwoliło jeszcze lepiej wykorzystać potencjał drzemiący w Balictechu i w połączeniu z nowoczesnym obiektem, uzyskano rewelacyjny efekt.

Sponsorami tegorocznej edycji został producent skuterów nurkowych Suex oraz producent komputerów nurkowych – Shearwater. Możemy więc spodziewać się, że nagrody podczas tradycyjnego losowania będą niezwykle cenne.

W tym roku do Gdyni ponownie zjedzie wiele cenionych nazwisk ze świata nurkowego. Wśród zaproszonych gości znajdują się Cesare Balzi, Constantino Balestra, Leigh Bishop, Piotr Bałazy, Piotr Kukliński, Marcin Bramson, Kevin Gurr, Benedykt Hac, Jill Heinerth, Marcin Jamkowski, Jacek Kot, Jarek Kur, Marek Krzynowek, Pasquale Longobardi, Barry McGill, Simon Mitchell, Sami Paakkarinen, Bruce Partridge, Bas Poelmann, Phil Short, Adel Taher, Paul Vincent Toomer, Vic Verlinden, Patrick Voorma oraz Immi Wallin.

Cały czas trwa przedsprzedaż biletów. Do końca września można je nabyć w cenie 210 PLN. Później ostatnia partia dostępna będzie w przedsprzedaży do 18 listopada w cenie 230 PLN. Jeżeli zdecydujemy się na zakup wejściówek w dniu imprezy, będziemy musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 250 PLN. Dodatkowo możemy nabyć wejściówki na galę Baltictech 2017. Ich cena to 70 PLN, a ilość jest ściśle limitowana. W obu przypadkach zakupu można dokonać tutaj. Warto pomyśleć o tym wcześniej, by uniknąć niepotrzebnego oczekiwania na miejscu.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z tym co dzieje się wokół Baltictech 2017, możecie śledzić wszystkie pojawiające się informacje na stronie specjalnie utworzonego wydarzenia oraz odwiedzając grupę dedykowaną imprezie lub fanpage.

My jako #DIVERS24 przyjęliśmy rolę patrona medialnego i po raz kolejny wspieramy organizatorów Baltictech. Możecie być zatem pewni, że żadna istotna informacja nam nie umknie i wszystkiego co związane z imprezą w Gdyni, dowiecie się na łamach naszego portalu. W najbliższych tygodniach możecie spodziewać się bardziej szczegółowej listy prelegentów, jak i prezentowanych tematów.

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 11, 2017 17:42

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych