Zlot instruktorów i działaczy KDP PTTK oraz lekarzy SL KDP „Kalatówki 2017”

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 29, 2016 15:48

Zlot instruktorów i działaczy KDP PTTK oraz lekarzy SL KDP „Kalatówki 2017”

Komisja Działalności Podwodnej ma zaszczyt zaprosić instruktorów, płetwonurków i działaczy KDP na coroczny zlot instruktorów „KALATÓWKI 2017”, który odbędzie się w dniach 11-15 stycznia 2017 r.

Miejscem spotkania będzie Hotel Górski PTTK „Kalatówki” nieopodal Zakopanego, w Tatrzańskim Parku Narodowym – usytuowany w malowniczej dolinie Bystrej. Spotkanie środowiska nurkowego na „Kalatówkach” to ciekawe wykłady, prelekcje i dyskusje, które umożliwiają pogłębienie wiedzy oraz wymianę poglądów.

IMG_2766

Zlot instruktorów „Kalatówki”, to także możliwość odpoczynku i relaksu oraz okazja do pogłębienia relacji towarzyskich i klubowych.

IMG_0028

W tym roku zaszczyci nas grono prelegentów wśród nich: dr hab n.med. Jacek Kot, prof. Franciszek Novomesky, Wiesław Wachowski, Piotr Dynowski, Dominik „Honzo” Graczyk oraz wielu innych gości prowadzących wykłady, relacje z wypraw i warsztaty.

IMG_3310

W dniu uroczystej kolacji będą wręczane nagrody najlepszym klubom i centrum nurkowym, an atmosferę uświetni koncert zespołu  Makar & Children of the Corn. W ramach dodatkowych atrakcji można skorzystać z pobliskiego stoku narciarskiego lub zrelaksować się w termach.

DSC_0214

Zachęcamy do składania zgłoszeń – zostały ostatnie wolne miejsca! Więcej szczegółów w aktualnościach na www.cmas.pl

Źródło: Organizator

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 29, 2016 15:48

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020