Rozpoczęto przyjmowanie nominacji do DAN/Rolex Diver of the Year Award

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 19, 2011 11:19

Rozpoczęto przyjmowanie nominacji do DAN/Rolex Diver of the Year Award

danrolexaw

Do 15 stycznia 2012r. potrwa zbieranie nominacji do tej prestiżowej nagrody. Już od 24 lat DAN oraz firma Rolex honorują co roku osobę, która w znaczący sposób przysłużyła się poprawie bezpieczeństwa nurków rekreacyjnych lub propagowaniu idei przyświecających DAN.

 

Pod uwagę brane są działania w skali globalnej, jak i lokalnej. Mimo, iż wielu poprzednich laureatów, zaliczało się do grona nurków profesjonalnych, nominowani mogą być również nurkowie każdego poziomu oraz osoby nienurkujące. Nieistotny jest zasięg działania, czy uprawnienia nurkowe posiadane przez kandydata, ale wpływ jego pracy, która jest powodem nominacji.


„Nastał ten moment w roku, który przynosi nam wiele satysfakcji. Już samo zapoznanie się z nominacjami jest bardzo inspirujące. To świadectwo dokonań ludzi, którzy ciężko pracowali wspierając DAN, lub czyniąc nurkowanie bezpieczniejszym” – powiedział prezes DAN – Dan Orr.


Dla laureata corocznego plebiscytu DAN/Rolex, przewidziano nagrodę w postaci unikalnego modelu zegarka Rolex Submariner wraz z wygrawerowaną dedykacją i tabliczką pamiątkową. Ceremonia wręczenia odbędzie się w marcu 2012r.

 

Jeżeli znacie kogoś, kto Waszym zdaniem zasłużył na te wyróżnienie, po prostu prześlijcie na adres e-mail: jmessersmith@dan.org, krótki opis jego zasług i wkładu w propagowanie ide DAN oraz bezpieczeństwa w nurkowaniu. Nominacje mogą być również wysłane tradycyjna pocztą na adres:

 

Jaclyn Messersmith c/o DAN/Rolex Award, Divers Alert Network, 6 West Colony Place, Durham, NC, 27705

 

Źródło dan.org
Foto: KhatarianLifeCode/flicker


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 19, 2011 11:19

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń