Patravi ScubaTec – dla tych co w głębinach

Dodane przez grafik Sierpień 7, 2014 13:58

Patravi ScubaTec – dla tych co w głębinach

Firma produkująca luksusowe zegarki – Carl F. Bucherer, zaprezentował najnowszy model serii Patravi – ScubaTec. Najmłodsze dziecko tej marki oprócz atrakcyjnego wyglądu charakteryzuje się solidnością wykonania i przejrzystością odczytów niezależnie czy przebywamy na powierzchni czy pod wodą.

Chronometr Patravi ScubaTec to idealne połączenie precyzji i funkcjonalności zawarte w luźnym wyglądzie, co czyni go bardzo uniwersalnym. W kopercie o średnicy 44.6mm, wykonanej ze stali nierdzewnej, zawarto mechanizm automatyczny CFB 1950.1. Dokładność wskazań jest potwierdzona certyfikatem C.O.S.C.

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pomiaru czasu spędzonego pod wodą, obwódka tarczy może być regulowana tylko w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Pozwala to na wyeliminowanie przypadkowej manipulacji np. zahaczając o coś etc.

Oprócz odpowiednio dobranej stylizacji tarczy, która nie nastręcza problemów z odczytami, dodatkowo zadbano o tych, którzy eksplorują niezbyt przejrzyste i ciemne wody. Wszystko za sprawą specjalnej powłoce – Super LumiNova, która rozświetla wszystko niebieskim światłem. Całość chroni od wpływu z zewnątrz szafirowe szkiełko grubości 4mm.

scubatecwatch02

Dodatkowo zegarek posiada zaworek helowy. Zapewnia on automatyczne pozbywanie się gazu, chroniąc zegarek przed uszkodzeniem np. w trakcie nurkowań saturowanych.

Skoro jesteśmy już przy detalach, to warto wspomnieć o wygrawerowanych na stalowej kopercie dwóch mantach. Tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś wątpił w przeznaczenie tego chronometru.

csm_scubatec_detail_13_ba779eafd8

Zegarki Patravi ScubaTec dostępne są zarówno w wersji z elastycznym paskiem, jak i stalową bransoletą. Do tego producent zadbał o różnorodność, wypuszczając 8 wersji zróżnicowanych kolorystycznie.

Jeżeli cenicie sobie stylowy wygląd, a do tego funkcjonalność, solidność i precyzję, jest to produkt na który warto zwrócić uwagę.

Cena: ok. $6.400

Źródło: carl-f-bucherer.com

Dodane przez grafik Sierpień 7, 2014 13:58

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019