Świąteczne spotkanie GEPN

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 18, 2011 18:22

Świąteczne spotkanie GEPN

 gepn-swiatecznie

17 grudnia w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie Grupy Eksplorującej Podwarszawskie Nurkowiska. Na miejscu spotkało nie niemalże 50 osób, zainteresowanych nurkowaniem w podwarszawskich akwenach. Atmosfera była rewelacyjna, a prezentacje bardzo ciekawe.

Kamil Jaczyński opowiedział o misji GEPN, podsumował 2011 rok, opowiedział o odwiedzonych nurkowiskach i zaprezentował plany na początek 2012 roku. Paweł Żochowski przygotował relację z nurkowania w kanale wodnym – Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Siepli. Z kolei Michał Winek pokazał prezentację z nurkowania w owianym tajemnicą warszawskim metrze. Nie mniej ciekawe było wystąpienie Michała Gorzelaka, który  opowiedział o nurkowaniu w Elektrociepłowni Pruszków.

Było to pierwsze, lecz jak zapewniają organizatorzy – nie ostatnie, spotkanie warszawskich nurków. Z naszej strony żeyczymy dalszych sukcesów i niestygnącego zapału, a naszych czytelników zapewniamy, że jeszcze nie raz przeczytacie na naszych łamach o projektach realizowanych przez GEPN.

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 18, 2011 18:22

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń