Waterproof zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym!

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 10, 2015 17:11

Waterproof zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym!

Polski przedstawiciel marki Waterproof zaprasza wszystkich do udziału w organizowanym przez siebie konkursie fotograficznym. Sezon letni już za nami, ale ani okazji do nurkowania, ani emocji nie zabraknie również jesienią! Organizując najbliższy wypad pod wodą, warto mieć na uwadze możliwość wzięcia udziału w w/w konkursie.

Konkurs polega na przesyłaniu zdjęć z nurkowań, podczas których ludziska używają produktów marki Waterproof i widać to wyraźnie i w ciekawy sposób na zdjęciach.

Fotografie przyjmowane są do końca września, a następnie z nadesłanych prac jury wyłoni 3 najlepsze, za które autorzy otrzymają nagrody:

  • kaptur,
  • koszulkę polo
  • czapeczkę firmową

Konkurs jest prowadzony na profilu facebook’owym. Zdjęcia do konkursu można wysyłać na adres e-mail: sklep@waterproof.com.pl. Nadsyłane prace powinny być w „przyzwoitej” rozdzielczości, lecz nie powinny mieć większego rozmiaru niż 1MB.

Dodatkowo własność zdjęcia oraz zgoda osób na nich widniejących, nie powinna być zastrzeżona w żaden sposób, gdyż organizator rości sobie prawo do ich wykorzystania w przyszłości.

Źródło: Organizator

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 10, 2015 17:11

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020