Konkurs fotograficzny „Najciekawsze zdjęcie wykonane na Zakrzówku”

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 8, 2015 16:34

Konkurs fotograficzny „Najciekawsze zdjęcie wykonane na Zakrzówku”

Nie lada gratkę dla osób odwiedzających Zakrzówek z aparatem, przygotował krakowski Kraken! Każdy kto w ciągu ostatnich 12 miesięcy zrobił ciekawe zdjęcie (pod lub nad wodą) tego legendarnego małopolskiego nurkowiska, ma szansę wygrać komputer nurkowy Genz EAN (niegdyś Xdeep Black)!

„Konkurs na najciekawsze zdjęcie wykonane na Zakrzówku (pod lub nad wodą) w okresie od 1 października 2014 do 25 września 2015. Poprosimy o wysyłanie zdjęć w dobrej rozdzielczości, (ale maksymalnie do 10 MB) na adres maciek@kraken.pl
Maksymalnie 7 zdjęć od jednej osoby.

Nagroda dla najlepszego zdjęcia (decyduje tajne Jury Zakrzówka kierując się głosami nurków i internautów) to ufundowany przez Krakena komputer Genz w wersji EAN (Przedstawiamy w ten sposób nowego producenta komputerów firmę Genz – dawniej Xdeep).

Twórca zwycięskiego zdjęcia zgadza się przekazać prawa autorskie do zwycięskiego zdjęcia firmie Kraken. Będziemy je publikować na stronie i pewnie wejściówkach na Zakrzówek.

Pokaz zdjęć zakwalifikowanych do konkursu oraz ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się podczas Konferencji 26 września 2015 w sali hotelu Sympozjum.

Twórcy zdjęć biorących udział w konkursie muszą się osobiście zgłosić na pokaz i rozdanie nagród lub wyznaczyć wcześniej swojego przedstawiciela nie biorącego udziału w konkursie.

Maciej Curzydło”

Konkurs odbywa się w ramach VII Konferencji Nurkowej 25-27 września 2015 (Zakrzówek Kraków)

Dodatkowo w trakcie konferencji będzie możliwość zapoznania się z ofertą sprzętową i szkoleniową takich firm jak: Absonus, CCR Częstochowa, ECN, KDP CMAS, Light For Me, Mola Mola, Oceania, Santi Diving, SEAYA, Technika Podwodna, xDeep, No Gravity i Kwark.

Więcej na stronie i facebooku.

Źródło: Organizator

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 8, 2015 16:34

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama