Pierwsze w historii zdjęcia z jaskini Box Ki Sin! – galeria

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 8, 2015 03:15

Pierwsze w historii zdjęcia z jaskini Box Ki Sin! – galeria

Polska ekipa Cavemexico.com wspólnie z przyjaciółmi po raz kolejny pokazała klasę! Dzięki ich wysiłkom oczy postronnych mogą po raz pierwszy (!) zobaczyć wnętrze niezwykłej jaskini Box Ki Sin położonej na Półwyspie Jukatan.

„W piątek wybraliśmy się do jaskini Box Ki Sin. Cała załoga liczyła sobie 9 ludzi (3 nurków i 6 szerpów). Dzięki temu, że był z nami Wiesiek Zahor możemy cieszyć się pierwszymi kiedykolwiek zdjęciami tej pięknej i jakże innej od pozostałych na Jukatanie jaskini.

Album 1

Piękne wejście, chronione przez „trzech strażników” i olbrzymie korytarze to tylko część tej zróżnicowanej liczącej obecnie prawie 3,5 km jaskini. To w połączeniu z 27 m średniej stałej głębokości daje piorunujące połączenie.

Nasz fotograf przypłacił całą przygodę i prawie 9 km marsz w dżungli zwichniętą kostką, ale zdjęcia mówią same za siebie. Dzięki Wiesiek Zahor i Mateyko Mati.”

Wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia nurkowania i zgromadzenia dokumentacji foto, serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że już niebawem doczekamy się kolejnych niezwykłych wiadomości prosto z Meksyku!

Źródło: cavemexico.com Foto: Wiesiek Zahor

Dodane przez Redakcja D24 Wrzesień 8, 2015 03:15

1 komentarz

  1. Yaca Czerwiec 21, 20:35

    Brawo Wiesiu, numer z kostka mistrzostwo ;)

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Sierpień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN