3City Diving Day – Zanurkuj z marzeniami!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 16, 2015 19:47

3City Diving Day – Zanurkuj z marzeniami!

Spełniamy marzenia, ale lubimy się też dobrze bawić. Nie tylko przy ich spełnianiu, ale również przy okazji zbierania pieniędzy na te marzenia. Mamy dla Was nową propozycję i być może, tak jak nasz coroczny Bal dla dzieci, cykliczną.

„3City Diving Day – Zanurkuj z marzeniami” to dzień nurkowy, w którym Morze Bałtyckie i nurkowanie robimy dostępne dla każdego. Fundacja Trzeba Marzyć wraz ze Szkołą Nurkowania Ośmiornica i Centrum Nurkowym Submarine przygotowała dla Was propozycję jedyną w swoim rodzaju.

Osoby wcześniej nie nurkujące, będą miały okazję pod okiem profesjonalnego instruktora przeżyć ciekawą przygodę i spróbować nurkowania w jednym z piękniejszych miejsc trójmiejskiej części Zatoki Gdańskiej, na tzw. Orłowskiej Rafie. Opłata (dowolna, ale nie mniejsza niż 50 złotych) za „Intro” nurkowe zostanie przekazana na spełnianie marzeń naszych dzieciaków.

Nurkowanie wymaga rejestracji, więc osoby chętne prosimy o zgłoszenie na adres 3citydiving@gmail.com lub divingday@trzebamarzyc.org podając imię i nazwisko, wzrost i orientacyjną wagę. Umożliwi nam to dobór odpowiedniego sprzętu. Ilość miejsc jest ograniczona, a wśród zgłoszonych osób, rozlosujemy atrakcyjne nagrody, między innymi bony do sklepów sportowych, upominki od partnerów, czy też zniżki na kursy nurkowe.

Gdyby ktoś myślał, że Bałtyk to nic ciekawego, zimno i ciemno, zapraszamy do galerii zdjęć zrobionych przy okazji naszych nurkowań.

Szczegółowe informacje zostaną wysłane do zarejestrowanych osób.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 16, 2015 19:47

1 komentarz

  1. Ośmiornica Czerwiec 24, 22:31

    Świetna akcja!
    Dziękuję wszystkim za obecność!

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Grudzień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń