Via Sport Diving Marina „Koparki” zaprasza na Demo Days!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 16, 2015 21:14

Via Sport Diving Marina „Koparki” zaprasza na Demo Days!

Jest nam niezmiernie miło Was poinformować, że zapowiadany na przyszły tydzień Demo Day na Koparkach, przeobraził nam się w Demo Days i potrawa przez cały weekend! Zapraszamy więc 20 i 21 czerwca do Via Sport Diving Marina „Koparki”!

Na terenie bazy pojawią się liczne stanowiska renomowanych firm produkujących sprzęt dla płetwonurków. W namiocie firmy Waterproof Polska będziecie mogli się zapoznać z całą gamą oferowanych przez nią skafandrów i innych akcesoriów.

W ramach tych prezentacji będziemy mieć do dyspozycji cały set rozmiarowy najlżejszego z oferowanych obecnie na rynku suchych skafandrów – modelu D9 firmy Waterproof, zarówno męskiego jak i damskiego. Dodatkowo zostanie zaprezentowany skafander D6 Lite, jednak jeszcze bez modeli przeznaczonych do testów.

Każdy chętny będzie mógł wypróbować ten model w praktyce a ci, którzy wyrażą chęć zakupu będą mogli skorzystać z promocji o otrzymać gratis kurs na suchy skafander..

Drugi namiot będzie pod patronatem 3waters i będą w nim eksponowane produkty marek: Tusa, Gralmarine oraz Halcyon.

Oprócz tego pojawi się także namiot firmy Mola Mola z odzieżą dla nurków oraz kolejny, marki No Gravity z pełną gamą ich produktów.

Zapraszamy!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 16, 2015 21:14

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama