Nowe informacje dotyczące dostępności produktów marki Halcyon

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 17, 2015 15:27

Nowe informacje dotyczące dostępności produktów marki Halcyon

Halcyon w Polsce rozszerza ofertę sprzedażową. Produkty Halcyon są teraz jeszcze bardziej dostępne dla polskich nurków. Dystrybutorem Halcyon w Polsce jest firma SANTI Diving – rodzimy producent m.in. suchych skafandrów i ocieplaczy.

W ofercie znajdują się m.in.: systemy wypornościowe, oświetlenie, automaty oddechowe oraz akcesoria dla nurków. Pełen zakres informacji na temat Halcyon jak również oferta produktowa znajduje się na stronie www.halcyonpoland.com. Klienci, którzy do tej pory nie znali produktów marki Halcyon, znajdą na niej również podręczniki użytkowania produktów.

Dilerzy Halcyon w Polsce
Sprzedaż produktów Halcyon w Polsce odbywa się poprzez sieć dilerów SANTI, z czego 13 jest Halcyon Premium Diler. Firma przygotowała również oferty specjalne – dla szkół nurkowych, instruktorów oraz klientów indywidualnych. O szczegóły należy pytać dilerów premium; informacje są również na bieżąco zamieszczane na polskiej stronie internetowej oraz facebooku.

Agnieszka Hrynkiewicz, Dyrektor Sprzedaży SANTI: „Jako SANTI współpracujemy z dilerami i nurkami na całym świecie. Wielu z nich ceni sprzęt obu firm – nurkują w SANTI i w sprzęcie Halcyon. Tym bardziej cieszy fakt, że również polscy nurkowie będą mogli od teraz skorzystać z szerszej i bardziej dostępnej oferty tej legendarnej marki z USA. Postaramy się, aby każdy mógł zapoznać się z pełną ofertą i dowiedzieć się więcej z przygotowanych przez nas materiałów”.

Alians SANTI Diving i Halcyon
W kwietniu 2014 roku SANTI Diving i Halcyon Dive Systems ogłosiły rozpoczęcie współpracy. Jej celem jest połączenie dwóch dużych znanych marek w branży nurkowania. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało nową strategią marketingową.

Zarówno Tomasz Stachura (SANTI) jak i Jarrod Jablonski (Halcyon) – znani i doświadczeni nurkowie, wspólnie z partnerami, stworzyli swoje firmy w celu realizacji własnych pasji i osiągania ambitnych celów nurkowych. Również po to, aby uczynić nurkowanie bezpieczniejsze i bardziej dostępne dla innych.

Tomasz Stachura, SANTI: „Przez ostatnich kilka lat SANTI stało się światowym liderem w branży nurkowej. Sprzęt firmy Halcyon to idealne uzupełnienie naszej oferty. Dla obu naszych firm najwyższa jakość produktów i obsługi klienta są najważniejsze, więc chęć do wspólnej pracy i połączenia sił jest poniekąd naturalna”.

Jarrod Jablonski, Halcyon: „Branża nurkowa wciąż się rozwija, podobnie jak nasza chęć odkrywania coraz dalszych i jeszcze nie odkrytych zakątków podwodnego świata. Aby osiągnąć”.

Źródło: Informacja Prasowa

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 17, 2015 15:27

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN