Pierwsza strażacka akcja sprzątania Krutyni

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 11, 2011 15:27

Pierwsza strażacka akcja sprzątania Krutyni

ospruciane

24 września 2011r., będzie miała miejsce akcja sprzątania rzeki Krutyni, zainicjowana przez lokalną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z miejscowości Ruciane – Nida.

Całość przedsięwzięcia, będzie miała formę spływu krajoznawczego, połączonego z nurkowaniem swobodnym i sprzątaniem dna rzeki, na wyznaczonym odcinku. Organizatorami tego wydarzenia są: Burmistrz miasta i gminy Ruciane – Nida, Grupa Wodno – Nurkowa działająca przy OSP w Rucianem – Nidzie oraz szkoła nurkowania MazuryDiving.pl

Zbiórka i rejestracja uczestników odbywać się będzie w remizie OSP w Rucianem – Nidzie. O godz. 9.00, uczestnicy po dokonaniu rejestracji, zostaną przewiezieni na miejsce startu spływu, które znajduje się we wsi Wojnowo.

Zgłoszenia drogą elektroniczną lub telefoniczną, będą przyjmowane do dnia 17 września 2011r. Osoby, które nie zapiszą się do tego terminu, będą miały szansę dokonać rejestracji w dniu startu, wcześniejszy termin podano w celu oszacowania przybliżonej liczby uczestników i przygotowania zaplecza logistycznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w sprzątaniu pięknej rzeki Krutyni! Szczegóły i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie OSP z Rucianem – Nidzie: http://www.osp.ruciane-nida.pl/

Źródło: Organizator, Divers24

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 11, 2011 15:27

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń