Wesołych nurkowych świąt Bożego Narodzenia!

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 23, 2015 18:56

Wesołych nurkowych świąt Bożego Narodzenia!

Moi drodzy! To już ten czas, to już ta pora. Mimo, że za oknami temperatury, jak i pogoda wciąż jesienne, a niejeden termometr wciąż pokazuje to i owo na plusie… to już jutro będziemy obchodzić wigilię Bożego Narodzenia! Z tej okazji w imieniu własnym, jak i wszystkich osób stojących za kulisami, tudzież siedzących w cieniu na fotelach, chciałbym złożyć wam najlepsze życzenia!

Za nami wyjątkowo ciekawy rok. Jako redakcja i portal rozwinęliśmy się. Nawiązaliśmy szereg ciekawych znajomości, które zaowocowały stworzeniem nowych projektów, lub uczestnictwem i objęciem naszym patronatem tych, które były już w przygotowaniu. Odwiedziliśmy kilka krajów, gdzie w zmiennym składzie braliśmy udział w różnych imprezach nurkowych, lub zwyczajnie nurkowaliśmy, poznając nowe lokalizacje. Część z tych materiałów ciągle czeka na swoją publikację, tak więc parę niespodzianek niekoniecznie od świętego Mikołaja, jeszcze będzie.

W trakcie naszych podróży tu i tam, wiele razy mieliśmy okazję porozmawiać z „Tobą”, siedzący po drugiej stronie monitora czytelniku. To co nam powiedziałeś jest niezwykle istotne, bo bez „Ciebie”, nie zawracalibyśmy sobie głowy, żeby tworzyć Divers24.

Miały być tylko życzenia, a wyszło nam małe podsumowanie mijającego roku. Ciężko jednak było od tego uciec, skoro obchodziliśmy 5 lat istnienia i działalności.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia, szczęścia i jak najmniej trosk. Abyście mogli spędzić ten wyjątkowy czas w gronie rodzinnym i ludzi Wam najbliższych. Niech czas zwolni, telefon dzwoni tylko z kolejną porcją życzeń i oby każdy z Was poczuł prawdziwą magię świąt!

Wszystkiego dobrego od ekipy Divers 24!

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 23, 2015 18:56

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń