Nurgres już w ten weekend

Dodane przez Kuba Luty 3, 2011 07:06

Nurgres już w ten weekend

Już w ten weekend, 5 i 6 lutego 2011 roku Pałac Kultury i Nauki w Warszawie zostanie opanowany przez płetwonurków. Zapraszamy na drugą edycję ogólnopolskich Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda”.


Jak zapewniają organizatorzy to impreza zorganizowana przez nurków i dla nurków, ale zapraszają również tych którzy dopiero wkraczają do podwodnego świata. Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda” to idealne miejsce na wybór i podjęcie decyzji o rozpoczęciu nowej życiowej przygody.

Na pewno nie zabraknie wyjątkowo atrakcyjnych ofert szkoleniowych oraz szerszej palety wyjazdów bliższych i dalszych na nurkowiska całego Świata. Ponadto prezentacje sprzętu nurkowego, wydawnictw książkowych oraz filmowych. Wielu dystrybutorów sprzętu przygotowuje specjalne promocyjne ceny, więc na pewno będzie to dobra okazja do zakupów.
Na zakończenie targów przewidziane jest losowanie bardzo atrakcyjnych nagród, między innymi 7 dniowego pobytu w luksusowym hotelu z pakietem non limit diving na Nowej Gwinei.

W ramach Nurgresu, czyli kongresu nurkowego, który towarzyszy targom planowane są prezentacje, warsztaty, projekcje filmowe oraz spotkania z ciekawymi gośćmi. W 2011 roku Nurgres odbędzie się w większej Sali, więc na pewno dla wszystkich wystarczy miejsca. W sobotę program Nurgresu skierowany jest głównie do osób już nurkujących, a w niedzielę dla tych, którzy właśnie planują rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda” będą otwarte dla odwiedzających w sobotę 5. lutego od 10.00 do 19.00, a w niedzielę 6. lutego od 9.00 do 15.30. Nurgres odbywać się będzie w sali im. Goethego, w sobotę od 11.00 do 19.00 a w niedzielę od 10.00 do 15.30.

Plan Nurgresu jest dostępny w dziale HARMONOGRAM. Zapraszamy również na ciekawe warsztaty oraz maraton filmów nurkowych, który odbędzie się w sobotni wieczór.

Bilet na targi kosztuje 20zł, certyfikowani nurkowie 10zł, instruktorzy gratis. Wstęp dla dzieci do lat 12 w towarzystwie osoby dorosłej jest również darmowy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.targinurkowe.pl oraz na www.facebook.com/TARGINURKOWE

joomplu:891

Dodane przez Kuba Luty 3, 2011 07:06

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń