Wygraj najlepszą nurkową pracę na świecie!!!

Dodane przez Kuba Luty 3, 2011 07:29

Wygraj najlepszą nurkową pracę na świecie!!!

joomplu:924

Co kryje się pod tym hasłem?  Jest to konkurs w którym możemy wygrać najlepszą nurkową prace na świecie, jaką według organizatorów jest praca jako instruktor nurkowania PADI.


Oczywiście ze stwierdzeniem tym kategorycznie nie zgodzą się przedstawiciele innych organizacji, ale na obronę dla organizatorów konkursu dodam, że szkolenie będzie realizowane na Bali… 

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie? Wystarczy nagrać 1 minutowy wpis na bloga lub napisać wiadomość zawierającą 500 słów wraz ze zdjęciami, w której odpowiecie na pytanie: „Dlaczego chcę zmienić swoje życie i zostać instruktorem PADI?”.

W konkursie może wziąć udział każdy kto ma ukończone 18 lat. Data nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego. Nie trzeba posiadać, żadnego wcześniejszego doświadczenia nurkowego. Wystarczy chęć przeżycia przygody i zmienienia swojego życia. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, wybrany zostanie zwycięzca, którego organizatorzy konkursu zaproszą na 7 miesięczny staż na Bali.

Podczas całego stażu, zwycięzca przejdzie szereg szkoleń instruktorskich PADI, zostanie wyposażony w pełny sprzęt nurkowy AQUA LUNG, wykona conajmniej 300 nurkowań, będzie miał zapewnione wyżywienie, zakwaterowanie oraz ubezpieczenia a przede wszystkim przeżyje niesamowitą przygodę.

Zadania stawiane przed zwycięzcą, będą polegały głównie na dokumentowaniu codziennego życia na Bali. Do obowiązków będzie należało: tworzenie krótkiego filmu video na koniec każdego dnia, pisanie raz na tydzień pamiętnika z pobytu oraz braniu udziału w akcjach promocyjnych centrum Blue Season Bali.

Jeśli jesteście zainteresowani pracą to wysyłajcie swoje zgłoszenia na stronie: http://www.bestdivejob.com . Jak do tej pory zgłosiło się 211 chętnych. Kto wie może zwycięzcą zostanie Polak.

 

źródło: http://www.bestdivejob.com/

Dodane przez Kuba Luty 3, 2011 07:29

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych