Przez Podziemia Czterech Kontynentów – spotkanie z „Honzo” Graczykiem

Dodane przez Małgosia Brykała Listopad 12, 2014 15:18

Przez Podziemia Czterech Kontynentów – spotkanie z „Honzo” Graczykiem

Za nieco ponad 2 tygodnie – 27 listopada, w Toruniu będzie miało miejsce spotkanie z jedną z najciekawszych postaci polskiego speleonurowania – Dominikiem „Honzo” Graczykiem. Wszystkich, którzy chcieli by wziąć udział w tym interesującym wydarzeniu, serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów.

Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 19.00 w Winiarni Pod Antałkiem zlokalizowanej przy ul. Św. Ducha 1 w Toruniu.W trakcie eventu oprócz wspomnień i opowieści „Honzo” będzie okazja do zapoznania się z materiałami zarejestrowanymi podczas wielu eksploracji, w których brał udział.

Dominik Honzo Graczyk – Grotołaz, instruktor nurkowania NAUI. Nurkuje od 1996r. W 2005 r. związał się z Grupą Nurków Jaskiniowych PZA, od 2009r. Dotychczas wykonał ponad 1000 nurkowań, z czego ponad 500 w jaskiniach. Wiele z nich miało miejsce w nieznanych wcześniej syfonach.

Z zamiłowania zajmuje się eksploracjami speleonurkowymi. Uczestnik i kierownik wypraw eksploracyjnych do jaskiń w wielu rejonach świata takich jak np.: Kaukaz, Krym, Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Albania, Kosowo, Meksyk, Puerto Rico czy rodzime Tatry.

Beznazwy-1

Źródło: Organizator

Dodane przez Małgosia Brykała Listopad 12, 2014 15:18

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Październik , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN