Diving & Resort Travel Expo – Hong Kong 2016

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 10, 2016 17:49

Diving & Resort Travel Expo – Hong Kong 2016

Od wczoraj trwają targi nurkowe Diving & Resort Travel Expo – Hong Kong 2016. Impreza jest jednym z najciekawszych oraz największych tego typu eventów w Azji. Przez lokalną społeczność DRT traktowane jest również, jako jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie. Przez trzy dni skupia entuzjastów nurkowania, ekologów morskich i wszystkich tych, którzy pasjonują się podwodnym światem.

To świetna okazja by promować swoja markę i spotkać się z innymi przedstawicielami, skupiającymi największe światowe marki oraz reprezentującymi czołowych producentów sprzętu nurkowego z całego globu. Nie brakuje również osób związanych z kurortami nurkowymi, miejscami szczególnie odwiedzanymi przez turystów, organizacjami nurkowymi czy naukowcami badającymi faunę i florę ukrytą pod tafla wody.

Diving, Resort & Travel Expo odbywa się przez trzy dni w Hong Kong Convention & Exhibition Centre. Na ten czas miejsce staje się prawdziwym epicentrum nurkowania. W tym roku organizatorom udało się zebrać ponad 250 wystawców z całego świata, którzy w sumie reprezentują 48 krajów z Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej.

W tak zacnym gronie nie mogło również zabraknąć przedstawiciela z kraju nad Wisłą. Jako prelegent Polskę oraz czołową markę z naszego kraju – Santi, reprezentuje jej twórca i właściciel – Tomasz Stachura. Uważnym czytelnikom naszego portalu i fanpage’a nieobce powinno być również nazwisko innego prelegenta – Barta Łukasika, którego serię 50 krótkometrażowych filmów „Creatures of the Sea”, prezentowaliśmy przez ostatnich kilka miesięcy.

Foto: divingandresorttravelexpo.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 10, 2016 17:49

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń