Rusza Extremall Freediving 2012

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 6, 2012 12:59

Rusza Extremall Freediving 2012

 

exfree

11 lutego 2012r., na jeziorze Kortowskim, w Olsztynie, odbędzie się 4 edycja ekstremalnych zawodów freedivingowych – Extremall Freediving. Impreza dedykowana jest dla najbardziej zahartowanych nurków swobodnych, dla których nie straszne są żadne warunki.


Formuła zawodów ogranicza liczbę miejsc startowych do 30. Jak widać po dotychczasowych zapisach, w Polsce nie brakuje freediverów, chcących się sprawdzić wśród niskich zimowych temperatur.

 

Aby wziąć udział w zawodach trzeba się zarejestrować przy użyciu specjalnego formularza i uiścić wpisowe (50pln – członkowie Freediving Poland, 100pln – niezrzeszeni i 40eu – goście z zagranicy). W związku z tym, iż pozostały ostatnie wolne miejsca, zostaną one rozdysponowane w myśl zasady – „kto pierwszy ten lepszy”.

 

Portal Divers24, obejmuje zawody swoim patronatem i będzie wspierał organizatorów na polu medialnym. Nasi czytelnicy zainteresowani nurkowaniem swobodnym, będą mogli na naszych łamach, znaleźć wszystkie istotne informacje, pojawiające się w kontekście toczonej rywalizacji.

 

Źródło: extremall.pl, Divers24


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 6, 2012 12:59

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń