Tydzień Czystości Wód

Dodane przez Kuba Kwiecień 2, 2011 19:42

Tydzień Czystości Wód

joomplu:1253

W sobotę 9 kwietnia, z okazji Tygodnia Czystości Wód Centrum Nurkowe Raja oraz Polski Związek Wędkarski – Koło 23 w Zielonce zapraszają na wspólne sprzątanie zbiornika wodnego Glinianki – Zielonka.

Wędkarze i nurkowie razem z mieszkańcami Zielonki zadbają o czystość i bezpieczeństwo Glinianek. Zaczynamy o godzinie 11:00 od strony parkingu. Będzie można tam pobrać darmowe worki na odpady oraz zapoznać się z planem sprzątania zbiornika.

Na miejscu będą również instruktorzy nurkowania, którzy chętnie opowiedzą o tym sporcie, nauce nurkowania oraz udzielą porad dotyczących zakupu i eksploatacji sprzętu nurkowego.

Nurków zainteresowanych przyłączeniem się do akcji sprzątania prosimy o kontakt pod adresem biuro@raja.edu.pl. Chętnie pomożemy, zorganizujemy się w grupy i ustalimy plan działania. Ponadto każdy płetwonurek uczestniczący w sprzątaniu po akcji otrzyma kupon na darmowe nabicie butli w Decathlon Targówek.

Zapraszamy nurków wszystkich federacji i stopni. Razem zadbajmy o naszą planetę. Dobry klimat gwarantowany. Zapraszamy też wędkarzy oraz wszystkich, którym nie jest obojętne dobro naszej planety.

Data: 09 kwietnia 2011,
start: 11:00,
Miejsce: Miasto Zielonka, Kąpielisko Glinianki
Organizatorzy: Centrum Nurkowe Raja Polski Związek Wędkarski Koło nr 23,
Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Zielonka

Partnerzy: Vektor Sport, Tusa, Poseidon, Decathlon Targówek, Onet.pl, Wielki Błękit, Skauting.pl, Planero.pl, Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda”, Aktywni.pl, Magazyn Nuras.info, Divers24.pl, CoconutPR, Forum-Nuras.com

Dodane przez Kuba Kwiecień 2, 2011 19:42

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2020

Sortowanie
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia