Znamy już datę BalticTech 2011!

Dodane przez Adam Kwiecień 4, 2011 19:44

Znamy już datę BalticTech 2011!

joomplu:687

Organizatorzy BalticTech zapowiedzieli kolejną, piątą już edycję, tego największego w Polsce festiwalu nurkowania technicznego. W tym roku odbędzie się on w dniach 19-20 listopada 2011. Miejscem spotkania, podobnie jak w zeszłym roku, będzie Hotel Gdynia.

Podczas tegorocznej edycji ponownie będzie można wysłuchać prelekcji wspaniałych gości, którzy będą opowiadać o nurkowaniach na całym świecie. „Z całą pewnością na konferencji wystąpią znakomici prelegenci. Nie możemy jeszcze zdradzić kto to będzie, ponieważ nie wszyscy potwierdzili swoją obecność.” – powiedział jeden z organizatorów Tomasz Stachura.

Trójmiejska konferencja z roku na rok gromadzi coraz więcej uczestników, a prelegenci prezentują coraz ciekawsze wykłady. Konferencji towarzyszą także targi, na których można zapoznać się z nowościami producentów sprzętu nurkowego.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na temat konferencji, które oczywiście będziemy Wam jak najszybciej przekazywać. Jeśli nie było Was na BalticTech 2010, lub chcielibyście przypomnieć sobie jak to wyglądało w zeszłym roku, to zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z ubiegłorocznej edycji:

Relacja z BalticTech 2010.
Galeria z BalticTech 2010.

Dodane przez Adam Kwiecień 4, 2011 19:44

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN