Nurkowy kalendarz „Magia Meksyku – kamien, woda, światło”

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 16, 2014 18:49

Nurkowy kalendarz „Magia Meksyku – kamien, woda, światło”

Dla wszystkich miłośników nurkowania mamy ciekawą propozycję. Jeżeli nie macie jeszcze kalendarza na ten rok, lubicie wprowadzać nurkowy klimat do wnętrz w których przebywacie, chcecie zrobić komuś miły prezent lub zwyczajnie chcecie pomóc – powinniście zwrócić oczy w kierunku kompozycji, którą kierują do was Irena Stangierska i Marek Klyta.

Duet doskonale znany ze współtworzenia Dualrebreather Team, tym razem połączył siły by stworzyć piękny kalendarz „Magia Meksyku – kamień, woda, światło”. Dochód uzyskany z jego sprzedaży wesprze Hospicjum Cordis.

Osoby znające fotograficzną twórczość Ireny Stangierskiej nie zawiodą się. Na 13 kartach dostajemy zróżnicowany, piękny, pełen barw kraj, widziany zarówno z powierzchni jak i pod wodą. Magiczne miejsca w rewelacyjnym opracowaniu pomogą przetrwać odliczanie dni do kolejnego zanurzenia, a nawet najgorszy dzień w biurze!

Wydawnictwo zostało wydrukowane w nakładzie jedynie 1000 egzemplarzy i w części już trafiło do nowych właścicieli. Tym którzy chcą zamienić wycinek ściany wielkości 40x30cm w małe dzieło sztuki, proponujemy jak najszybciej odpowiedzieć na zamieszczoną niżej wiadomość od Ireny i Marka!

„Jeśli bliska jest Ci idea wspierania potrzebujących, przekazując 50 złotych na konto Hospicjum Cordis nr 54 1240 4315 1111 0000 5296 9450 z dopiskiem„Kalendarz”,otrzymasz egzemplarz pocztą. Adres do wysyłki podaj na pocztę fb /Marek Klyta lub Irena Stangierska/ Akcja ważna do wyczerpania nakładu”

kalendarzirenka0214

Zdjęcia i opracowanie graficzne – Irena Stangierska
Realizacja projektu ufundowana przez – Marek Klyta

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Styczeń 16, 2014 18:49

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN