Nowe nagrania w Strefie Divemastera

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 2, 2012 14:33

Nowe nagrania w Strefie Divemastera

Niedawno na D24 pisaliśmy o utworzeniu Strefy Divemastera, nowego projektu Szkoły Instruktorów Nurkowania im. Witka Śmiłowskiego. Jest to bezpłatna platforma edukacyjna dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności na kursach dla profesjonalistów, ale także dla wszystkich, którzy chcą po prostu bezpieczniej nurkować.

Serwis naszpikowany jest filmami z demonstracją ćwiczeń nurkowych. Swoim zakresem obejmują one standardy kursów od Open Water Diver po Divemastera. W części dla zalogowanych, dostępne są również filmy będące wsparciem w praktyce zarówno instruktorskiej jak i podczas szkolenia IDC.

W sierpniu zrealizowano kolejną porcję materiałów do Strefy DM. Tym razem na planie zdjęciowym zajęto się wykonywaniem ćwiczeń powierzchniowych z kursów Open Water Diver oraz Rescue Diver.

DSC03944

Wszystkie nagrania mogą okazać się pomocne nie tylko dla kandydatów na divemasterów i instruktorów, ale także dla osób, które wkraczając na drogę profesjonalną w nurkowaniu chcą odświeżyć bądź uzupełnić swoje umiejętności praktyczne.

Najnowsza cześć filmów powstała na terenie udostępnionym przez firmę Ocean Pro z Wrocławia. Mimo kapryśnej pogody, dzięki ciężkiej pracy całego teamu, udało się zrealizować założone cele. Nowe nagrania są już dostępne w Strefie Divemastera.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 2, 2012 14:33

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń