III Edycja tegorocznych Demo Days nad jeziorem Płotki

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 24, 2012 23:13

III Edycja tegorocznych Demo Days nad jeziorem Płotki

Za równy miesiąc, w dniach 23-24 czerwca, baza Centrum Nurkowego Deep Diver, będzie gościła kolejną, trzecią już edycją popularnych Nurkowych Demo Days. Jak zwykle do dyspozycji zgromadzonej braci nurkowej, zostanie oddana masa sprzętu testowego, większości marek przewijających się na polskim rynku.

Dla każdego kto planuje zakupić brakujące elementy wyposażenia lub wymienić już posiadane na nowe, to idealna okazja, aby wypróbować potencjalny zakup w warunkach bojowych. W końcu żaden opis, ani oglądanie „na sucho” nie dadzą tego co wykonanie szybkiego nurka i przekonanie się na własnej skórze, jak wybrany element wyposażenia, sprawdza się w trakcie nurkowania.

Oczywiście, oprócz głównego celu Demo Days, to świetna okazja, aby spotkać się z ludźmi podzielającymi naszą pasję i zintegrować środowisko nurkowe w całym kraju. Dla wielu z nas to też pewnie jedna z niewielu okazji, aby odwiedzić ciekawe akweny, a do taki na pewno należy zaliczyć bardzo czyste jezioro Płotki.

Wśród dystrybutorów sprzętu, pojawią się takie marki jak: Tusa, Poseidon, Intova, Seawolf, Xdeep, Ammonite System, No Gravity, Kwark czy Tech4Dive. Oprócz nowości na ten sezon, będzie okazja do przyjżenia się standardowej ofercie poszczególnych firm.

Więcej informacji znajdziecie na profilu facebookowym Nurkowych Demo Days.

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 24, 2012 23:13

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2019

Sortowanie
31Sty - 3LutCałodniowa Moscow Dive Show 2019
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019
9LutCałodniowa VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego
22Lut - 24Lut 2208:00Lut 24#GoDiving - Dive Show
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja