Strona instruktorów nurkowania SSI

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 30, 2013 13:28

Strona instruktorów nurkowania SSI

Nurkowanie to nieustanny rozwój, doskonalenie siebie, uzupełnianie i poprawianie swojego sprzętu i osiąganie kolejnych celów jakie stawiamy przed sobą. W życiu każdego nurka, prędzej czy później pojawia się myśl, o zostaniu instruktorem nurkowania.

W wielu przypadkach na samej myśli się kończy, jednak dla części osób jest ona tylko impulsem do podjęcia kolejnych działań. Co wtedy zrobić? Najlepiej udać się do szkoły instruktorów nurkowania, gdzie pod okiem wykwalifikowanej kadry, możemy przejść szkolenie umożliwiające nam zostanie instruktorem nurkowania.

Teraz oferta szkół nurkowych szkolących nurków-profesjonalistów, została powiększona o kolejną szkołę, a mianowicie chodzi o Szkołę Instruktorów Nurkowania SSI, prowadzoną przez Krzyśka Wnoroskiego z gdańskiego Centrum Nurkowego Tryton.

Na stronie szkoły możemy przeczytać o celach i założeniach jakie stawiają przed sobą jej twórcy oraz możemy zapoznać się z systemem szkoleń Scuba Schools International (SSI). Dla osób zdecydowanych, dostępny jest kalendarz z terminami najbliższych kursów, podczas ktrórych będzie można zdobyć uprawnienia instruktorskie organizacji SSI.

Więcej informacji znajdziecie na stronie szkoły

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 30, 2013 13:28

Dołacz do nas na Facebooku

Komputer Tusa
DAN polisa 3
DAN polisa 1
DAN polisa 2

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2018

Sortowanie
26Sty - 27Sty 2614:00Sty 27"GŁĘBINY" - I Festiwal Filmów Nurkowych
Magazyn D24
DAN Top 2
DAN Top 1