98-latek został certyfikowanym nurkiem! – video

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Lipiec 21, 2019 16:30

98-latek został certyfikowanym nurkiem! – video

William Lambert, 98-letni mieszkaniec Rockford w stanie Illinois, stał się przykładem, że na naukę i nurkowanie nigdy nie jest za późno (ani zbyt wcześnie)! Wspólnie z 4-letnim Jaxsonem Bosselmanem wzięli udział w wydarzeniu, gdzie w tym samym momencie pod wodą znajdował się najstarszy i najmłodszy nurek na świecie.

W latach 30-tych XX wieku, William Lambert był członkiem skautów i pomyślał, że będzie to idealny dzień, aby dołączyć do Jaxsona i innych członków jego drużyny, aby zostać certyfikowanym nurkiem.

„Uznałem, że jest to coś możliwego do zrobienia i do tego zapowiadało się jako niezła frajda, więc spróbowałem i… podobało mi się! Było sporo osób, które chciały uzyskać certyfikat nurkowy, więc przyjechałem razem z nimi. Z mojej perspektywy, jest to coś, co warto zrobić. To najlepsza odpowiedź jaką mogę ci dać. Po prostu trzeba to zrobić, bo to fajne i dobre dla ciebie.” – powiedział Lambert

Po uzyskaniu uprawnień i certyfikatu, leciwy nurek wcale nie zamierza zwalniać tempa. Planuje już kolejne nurkowania i nic sobie nie robi z tego, że już 5 września skończy 99 lat.

Źródło: wifr.com

Magazyn D24 Intext
Dodane przez Rafał Jędrzejowski Lipiec 21, 2019 16:30

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Wrzesień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN