Festiwalu Wrakowego w 2014r. nie będzie

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 20, 2013 20:01

Festiwalu Wrakowego w 2014r. nie będzie

Dotarła do nas niedawno informacja dotycząca kolenej V już edycji Festiwalu Wrakowego w Łodzi. Jak ogłosili organizatorzy, na następną odsłonę festiwalu przyjdzie nam poczekać do lutego 2015r. Od tego roku Festiwal Wrakowy, będzie się odbywał na przemian z trójmiejskim Baltictechem.

Na przełomie jesieni i zimy przypada taki okres w roku, kiedy brać nurkowa ma możliwość socjalizowania się podczas wielu cyklicznych imprez, targów i konferencji. Każde z tych wydarzeń posiada własny odrębny charakter orasz specyficzny klimat, który z roku na rok przyciąga wiele osób. Jedną ze sztandarowych imprez jest właśnie Festiwal Wrakowy w Łodzi.

Jako główny powód swojej decyzji Piotr Wytykowski i Roman Zajder podają brak czasu. Przygotowanie takiego wydarzenia o stale rosnącym poziomie i frekwencji zajmuje go zbyt wiele. Kończąc jedną edycję, praktycznie od razu trzeba rozpoczynać przygotowania do kolejnej.

Decyzja o systemie dwuletnim wydaje się być więc naturalną. Dzięki temu każda kolejna edycja będzie mogła być przygotowana w przemyślany i rzetelny sposób, tak aby wciąż zaskakiwać odwiedzających.

Nie bez znaczenia pozostaje też to, że obaj panowie na najbliższy rok mają w planie dwie poważne ekspedycje w ramach projektu „Wyprawy Wrakowe” i jak sami mówią, nie byli by w stanie pogodzić tego wszystkiuego tak, aby któreś z przedsięwzięć nie ucierpiało.

Na koniec kilka słów od „Generała” i „Romano”, które postanowili skierować do stałych bywalców łódzkiego festiwalu:

„Przepraszamy wszystkich miłośników festiwalu za taką zmianę oraz mamy nadzieje, że nie wpłynie ona negatywnie na Wasze zainteresowanie imprezą. Zapraszamy Was serdecznie na V edycje, która odbędzie się w lutym 2015 roku.”

Źródłó: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 20, 2013 20:01

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń