Nurkowe Demo Days przełożone na wrzesień!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 3, 2020 12:15

Nurkowe Demo Days przełożone na wrzesień!

W związku z zaistniałą sytuacją i niemożliwością przeprowadzenia imprezy w pierwotnym terminie, organizatorzy Nurkowych Demo Days postanowili o przełożeniu imprezy na ostatni weekend września. Poza datą nie ma poważniejszych zmian, w związku z czym widzimy się na „Koparkach” w dniach 26-27.09.2020 r.

Epidemia koronawirusa dosyć poważnie zaburzyła kalendarz wszelkich eventów, nie tylko nurkowych. Wiele imprez i wydarzeń zostało odwołanych, a część przełożono na kilka miesięcy lub nawet rok do przodu (co w efekcie przekłada się na odwołanie tegorocznych edycji).

„W związku z aktualna sytuacja zmuszeni jesteśmy przenieś termin imprezy na wrzesień 2020. Jest to robocza data ze względu na zmieniającą się sytuację w Polsce. Termin aktualnie zaplanowany, to 26-27 września. Lokalizacja została bez zmian, czyli będziemy na Koparkach.”

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku jednego z najpopularniejszych spotkań nurkowych, gdzie poza wiedzą merytoryczną uczestnicy mają również unikalną okazję, aby przetestować sprzęt wielu producentów w warunkach bojowych. W końcu nawet najlepsza reklam i najpiękniejszy folder nie powiedzą nam, jak dany element wyposażenia sprawdzi się pod wodą.

O szczegółach Nurkowych Demo Days 2020, będziemy informować was na bieżąco. Jeżeli nie chcecie przegapić żadnej informacji, polecamy śledzenie profilu imprezy na portalu Facebook.

Źródło: Organizator


Belgijska Kopalnia Denee, to prawdziwy klejnot wśród miejsc wartych odwiedzenia przez nurków jaskiniowych. Możecie o niej przeczytać w 13 numerze naszego kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 3, 2020 12:15

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020