Shearwater przedłuża gwarancję na swoje komutery!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 20, 2020 12:15

Shearwater przedłuża gwarancję na swoje komutery!

Kanadyjski producent wysokiej klasy komputerów nurkowych poinformował, że z uwagi na obecnie panującą pandemię i brak możliwości swobodnego prowadzenia nurkowań, gwarancja na produkty Shearwater Research zostanie wydłużona.

Z informacji opublikowanych na stronie producenta możemy dowiedzieć się, że wydłużoną gwarancja zostały objęte wszystkie produkty marki Shearwater, zakupione w 2020 roku. Komputery Teric, Perdix, Perdix AI, Petrel 2, iNerd 2 zakupione w tym czasie będą objęte pełną gwarancją do 1 stycznia 2023 roku.

Niezależnie więc, czy dokonaliście zakupu na początku 2020 roku czy też dopiero planujecie zakup nowego komputera, producent bez problemu obejmie go wydłużonym okresem gwarancyjnym.

Extended-Warranty-SRI-Products

Nie potrzebna jest żadna dodatkowa rejestracja czy wypełnianie formularzy, wystarczy dowód zakupu zawierający datę.

Trzeba przyznać, że jest to miły gest ze strony Shearwater Research, jednak raczej symboliczny. Produkty tej marki znane są nie tylko ze swojej funkcjonalności i precyzji wskazań oraz wykonania, ale również z tego, że nie ma z nimi praktycznie żadnych problemów. Nie dziwi więc zdanie, którym zakończono komunikat:

„W mało prawdopodobnym przypadku, gdyby okazało się, że będziesz potrzebować pomocy z jednym z naszych produktów, możesz na nas liczyć.”

Źródło: shearwater.com


Jeżeli szukasz stylowego komputera z potężnym wnętrzem, koniecznie sprawdź co napisaliśmy o Shearwater Teric w 6 numerze kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 20, 2020 12:15

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama