Co dalej z Projektem Kamieniołom?

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 16, 2020 12:00

Co dalej z Projektem Kamieniołom?

Obecnie prace nad Projekt Kamieniołom niestety nieco zwolniły. Przynajmniej, jeżeli mówimy o ukończeniu samego nurkowiska, bo jak się okazuje, twórcy tej wspaniałej inicjatywy na pewno nie marnowali czasu. Działając w miarę możliwości zabrano się za kwestie nieco bardziej wirtualne, które przecież również stanowią integralną część projektu.

Dlatego dziś możemy poinformować o powstaniu strony www Projekt Kamieniołom, która wprawdzie wciąż znajduje się na wczesnym etapie, to na pewno z upływem czasu systematycznie będzie uzupełniana. Tym samym osoby zainteresowane odwiedzeniem obiektu lub śledzeniem postępów prac mają kolejną platformę, która im to umożliwi.

Następnym ciekawym rozwiązaniem godnym nurkowiska na miarę XXI wieku, jest system elektronicznej rezerwacji miejsc. To pionierskie w nurkowym światku rozwiązanie również zostało już udostępnione i teraz każdy, kto planuje odwiedziny na terenie obiektu, może sprawdzić z czym to się je. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Projekt Kamieniołom jest inicjatywą, pod którą kryje się realizacja niezwykle interesującego pomysłu, dzięki któremu polska społeczność nurkowa wzbogaci się o kolejne niezwykłe nurkowisko. Obecnie trwają przygotowania, zwożone i ustawiane są kolejne atrakcje, które finalnie znajdą się pod wodą i będą cieszyć oko odwiedzających to miejsce nurków.

Źródło: Projekt Kamieniołom


Więcej o Projekt Kamieniołom możecie przeczytać w artykule opublikowanym w 12 numerze naszego kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 16, 2020 12:00

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020