Sidemountowy rebreather T-REB otrzymał certyfikat CE

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Styczeń 8, 2020 16:00

Sidemountowy rebreather T-REB otrzymał certyfikat CE

Za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych, producent sidemountowego rebreathera T-Reb poinformował o uzyskaniu przez jednostkę certyfikatu CE. Tym samym ten charakterystyczny rebreather został jedynym urządzeniem eCCR typu sidemount mogącym pochwalić się tym certyfikatem.

Certyfikacja została przeprowadzona przez Polski Rejestr Statków, czyli jednostkę certyfikującą nr 1463. W krótkim komunikacie możemy przeczytać, że T-REB przeszedł wszystkie wymagane testy zgodne z normą EN14143:2013 i nie stwierdzono potrzeby wprowadzenia żadnych zmian konstrukcyjnych.

Cały proces certyfikacji został przeprowadzony zgodnie z wymogami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. W sprawie osobistego wyposażenia ochronnego.

We are proud to announce that T_REB has received the CE certificate. The CE approval was performed at the Polski Rejestr…

Posted by T-REB on Wednesday, January 8, 2020

Źródło: Producent
Foto: fb.com/T-REB


Kwestię CE w rebreatherach i korzyści płynące dla użytkownika, wyjaśnił Marcin Bramson w artykule opublikowanym na łamach 7 numeru naszego kwartalnika DIVERS24! Magazyn w wersji cyfrowej dostępny jest nieodpłatnie, natomiast wersję drukowaną możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Styczeń 8, 2020 16:00

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń