Shearwater Petrel 2 – klasyk dostępny w nowej odsłonie!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 17, 2019 19:29

Shearwater Petrel 2 – klasyk dostępny w nowej odsłonie!

Urządzenie, którego nikomu przedstawiać nie trzeba i jeden z najpopularniejszych komputerów dla nurków technicznych – Shearwater Petrel 2, doczekał się ciekawej aktualizacji. Producent postanowił odświeżyć tę legendarną konstrukcję, dodając do niej ramkę wykonaną z tytanu. Zmiana jest niewielka, ale z drugie strony trudno się dziwić, gdyż sam produkt zalicza się do tych, które ciężko ulepszyć.

Shearwater Petrel 2 to ścisła czołówka, jeżeli mówimy o komputerach dedykowanych dla zaawansowanych nurków technicznych. Choć nie jest to konstrukcja najnowsza, to drobne poprawki i udoskonalenia, pozwoliły jej przetrwać próbę czasu i stać się wiodącą postacią w swojej klasie. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili niejako oddać charakter urządzenia, uzbrajając je w tytanową ramkę. Zmiana ma więc charakter stricte estetyczny i nie wnosi nic do funkcjonalności

Shearwater Petrel na rynku zadebiutował w 2012 roku i niemal z marszu stał się olbrzymim sukcesem komercyjnym. Następca modelu Predator pozwolił kanadyjskiemu producentowi nie tylko ugruntować swoją pozycję na rynku, ale również umożliwił wykonanie kroku naprzód i sprostał wymaganiom, jakie stawia przed urządzeniami pomiarowymi współczesne nurkowanie techniczne.

Sukces Petrela przebił jego następca Petrel 2, który nie tylko udźwignął brzemię sukcesu poprzednika, ale również stał się niezwykle popularnym wyborem u mniej zaawansowanych nurków rekreacyjnych.

Źródło Shearwater Research

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 17, 2019 19:29

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń