Zawód Żołnierz – Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków WP – video

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Lipiec 2, 2019 18:30

Zawód Żołnierz – Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków WP – video

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że oprócz nurkowania sportowego i technicznego, które są oczywiście najbardziej rozpropagowane i popularne, istnieją również inne gałęzie tej niezwykłej pasji. Nierzadko nurkowanie potrafi stanowić ciekawą ścieżkę kariery zawodowej i niekoniecznie musi mieć związek z byciem divemasterem czy instruktorem.

Na naszych łamach nie raz mogliście przeczytać o pracach podwodnych, gdzie nurkowie zawodowi wykonują szereg czynności od cięcia i spawania po prowadzenie inspekcji i niezwykle głębokie nurkowania saturowane. Zdarzało nam się pisać również o poławiaczach małży, nurkach sprzątających akweny przy polach golfowych i wielu innych „nurkowych” zawodach.

Na początku roku zamieściliśmy wywiad nagrany z nurkiem Państwowej Straży Pożarnej, który wzbudził wśród naszych czytelników bardzo pozytywny odbiór i wielkie zaciekawienie. Mamy nadzieję, że powyższy film również przybliży wam kolejną, niezbyt znaną ścieżkę kariery jako nurek lub płetwonurek w Wojsku Polskim.

Źródło: Telewizja Republika
[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Lipiec 2, 2019 18:30

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2020

Reklama
Reklama